Inne

RODO – szkolenia dla firm

09.01.2018

Od 25 maja 2018 r. przedsiębiorcy działający w Polsce będą musieli stosować się do nowych przepisów UE dotyczących ochrony danych osobowych. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) wprowadza rozwiązania zmierzające do zwiększenia poziomu ochrony danych osobowych, w szczególności dodatkowe obowiązki dla podmiotów przetwarzających dane.

Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy oferuje przeprowadzenie szkoleń dla pracowników firm, aby przygotować ich do stosowania nowych wymogów.

Szkolenie prowadzone jest przez prawników kancelarii Łaszczuk i Wspólnicy, którzy na co dzień doradzają firmom w zakresie ochrony danych osobowych. Oprócz przedstawienia wymogów RODO, będą mogli odpowiedzieć na pytania dotyczące praktycznych zagadnień, jakie pojawią się w związku z nowymi wymogami.

Więcej informacji o szkoleniu.