Rankingi i rekomendacje

Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy rekomendowana przez Legal 500 EMEA 2018

12.04.2018

W najnowszym rankingu firm prawniczych Legal 500 EMEA 2018, kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy została ponownie rekomendowana wśród wiodących firm w Polsce w dziedzinie rozwiązywania sporów oraz w dziedzinie własności intelektualnej.

Legal 500 umieścił kancelarię w grupie II (tier II) wiodących firm w Polsce w dziedzinie rozwiązywania sporów. Ranking podkreśla, że zespół kancelarii jest ‘świetnie zorganizowany’ a ‘jego kompetencja jest imponująca’. ‘Rewelacyjna’ Justyna Szpara jest wymieniona jako jeden z wiodących specjalistów w Polsce w dziedzinie rozwiązywania sporów. Ranking podkreśla, że adwokat Maciej Łaszczuk jest ‘niezmiernie doświadczony’ i ‘nieoceniony’. Ranking wymienia również Marka Korcza.

Kancelaria jest także rekomendowana w dziedzinie własności intelektualnej w grupie IV (tier IV). Legal 500 docenia pracę kancelarii w sprawach dotyczących własności przemysłowej i szeroko pojętego prawa autorskiego. Radca prawny Anna Lasocka jest rekomendowana jako ‘posiadająca ogromną wiedzę i pomocna’.