O kancelarii

Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy powiększa zespół praktyki prawa pracy, praktyki nowych technologii i ochrony prywatności oraz praktyki prawa lotniczego

27.06.2018

Od czerwca 2018 r. do zespołu kancelarii Łaszczuk i Wspólnicy dołączyło dwoje nowych prawników.

Radca prawny Marcin Szlasa-Rokicki specjalizuje się w indywidualnym i zbiorowym prawie pracy, ochronie danych osobowych w zatrudnieniu oraz doradza w zakresie sporów pracowniczych. Doradza w zakresie prawa pracy, w tym opracowywaniu umów i dokumentacji pracowniczej, kontraktów z wyższą kadrą zarządzającą, a także opracowywania wewnętrznych regulaminów i polityk z zakresu prawa pracy. Ma doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji przejścia zakładu pracy, zwolnień grupowych, spraw dyskryminacyjnych, sporów pracowniczych, ochronie tajemnicy przedsiębiorstwa, świadczeń oraz benefitów pracowniczych.

Więcej o Marcinie Szlasa-Rokickim

Aplikant radcowski Aleksandra Trzcińska specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw oraz zagadnieniach z zakresu prawa pracy. Posiada doświadczenie w bieżącej obsłudze pracodawców i pracowników z zakresu prawa pracy, obejmujące zarówno indywidualne, jak i zbiorowe stosunki pracy, a także reprezentacji klientów przed sądami powszechnymi oraz organami egzekucyjnymi.

Więcej o Aleksandrze Trzcińskiej