Awanse w kancelarii

9 maja 2024

Miło nam poinformować, że Patrycja Piotrowska, Aleksandra Trzcińska-Kosacka i Agnieszka Zwierzyńska awansowały na stanowisko Senior Managing Associate. Awans na stanowisko Senior Associate uzyskała Magdalena Sowińska.

Patrycja Piotrowska jest adwokatem, specjalizuje się w kompleksowym doradztwie i obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz reprezentacji klientów w sporach sądowych, ze szczególnym uwzględnieniem zastępstwa procesowego w postepowaniach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego. Doradza klientom również w zakresie aspektów odpowiedzialności karnej. Jest rekomendowana w rankingu Legal 500 EMEA w kategorii White-Collar Crime. Z kancelarią związana jest od 2019 r.

Aleksandra Trzcińska-Kosacka jest radcą prawnym, specjalizuje się w prawie pracy. Pracuje dla polskich firm i międzynarodowych korporacji, które wspiera we wszystkich kwestiach związanych z zatrudnieniem. Zapewnia zarówno bieżące doradztwo, jak i wsparcie w strategicznych projektach biznesowych, w tym w zakresie transakcji skutkujących przejściem całości bądź części zakładu pracy. Ma duże doświadczenie w reprezentacji klientów w sporach z pracownikami. W kancelarii pracuje od czerwca 2018 r.

Agnieszka Zwierzyńska jest adwokatem, specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, prawie nowych technologii, ochrony prywatności oraz e-commerce. Jest członkiem zespołu ds. sztucznej inteligencji. Od prawie 20 lat doradza polskim i międzynarodowym przedsiębiorcom w sprawach związanych z własnością intelektualną. Reprezentuje klientów w sporach związanych z naruszeniami praw autorskich lub własności przemysłowej. Do kancelarii dołączyła w lipcu 2018 r.

Magdalena Sowińska jest adwokatem, specjalizuje się w prawie lotniczym. Zajmuje się prowadzeniem spraw i organizacją pracy zespołu reprezentującego przewoźników lotniczych w postępowaniach przed sądami oraz przed Prezesem ULC, zwłaszcza w sprawach o odszkodowania dochodzone przez pasażerów. Wspiera również projekty z zakresu bieżącego doradztwa na rzecz przewoźników lotniczych. Z kancelarią związana jest od 2020 r.