Recepcjonistka / Recepcjonista

Opublikowano: 13 czerwca 2024

Poszukujemy osoby do wsparcia naszej Recepcji w pełnym wymiarze godzin. Zapraszamy do aplikowania przez formularz znajdujący się poniżej. Na zgłoszenia czekamy do 15 lipca.

Zakres obowiązków:

  • dbanie o właściwe funkcjonowanie recepcji oraz estetyczny wygląd sal konferencyjnych
  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji, obsługa połączeń telefonicznych oraz korespondencji email
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • dbanie o gości kancelarii, prowadzenie kalendarza i obsługa spotkań
  • zarządzanie zapasami materiałów biurowych
  • wsparcie organizacyjne i administracyjne prawników oraz pracowników innych działów kancelarii

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • praca w kancelarii prawnej lub firmie doradczej będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość pakietu Microsoft Office i umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność i otwartość
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność
  • mile widziana dyspozycyjność w godz. 10.00-18.00

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej kancelarii docenianej w prestiżowych rankingach
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwości awansu
  • prywatną opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę i koleżeńskie relacje dalekie od środowiska korporacyjnego
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy

Aplikuj na stanowisko Recepcjonistka / Recepcjonista:

"*" oznacza pola wymagane

Hidden
Dane kandydata*
Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 10 MB, Maks. pliki: 1.
      To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.