Senior Associate / Associate

Opublikowano: 14 marca 2023

Zakres obowiązków:

Doradztwo prawne dla klientów kancelarii w obszarach wskazanych poniżej.

Wymagania:

  • uprawnienia adwokata lub radcy prawnego
  • co najmniej 2-4 lata doświadczenia zawodowego po uzyskaniu uprawnień (w zależności od stanowiska)
  • doświadczenie w sprawach z zakresu prawa konkurencji oraz prawa ochrony konsumentów
  • doświadczenie z zakresu prawa własności intelektualnej i nowych technologii oraz ochrony danych osobowych będzie dodatkowym atutem
  • biegła znajomość języka angielskiego, z uwzględnieniem terminologii prawniczej
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej kancelarii od wielu lat docenianej w najbardziej prestiżowych polskich i zagranicznych rankingach
  • budowanie doświadczenia w doradztwie przy projektach dla międzynarodowych klientów z różnych sektorów
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego, między innymi w ramach współpracy z naszym zespołem ds. sztucznej inteligencji – adekwatnie do zainteresowań
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie na podstawie umowy o współpracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę i koleżeńskie relacje dalekie od środowiska korporacyjnego
  • możliwość pracy hybrydowej

Na zgłoszenia czekamy do 14 kwietnia 2024 r.

Aplikuj na stanowisko Senior Associate / Associate:

"*" oznacza pola wymagane

Hidden
Dane kandydata*
Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 10 MB, Maks. pliki: 1.
      To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.