Kariera

Jesteśmy przekonani, że sukces kancelarii zależy od naszego zespołu, dlatego inwestujemy w rozwijanie talentów. Wspieramy naszych prawników i pracowników w poszukiwaniu optymalnej ścieżki rozwoju, na której będą mogli z sukcesem wykorzystać wiedzę i kompetencje, budując jednocześnie swoją karierę i nasze doświadczenie.

Cenimy inicjatywę i samodzielność myślenia. W naszej pracy niezbędna jest umiejętność budowania relacji z klientami i współpracownikami, a także umiejętność rzeczowego prezentowania i obrony stanowiska.

Osoby zainteresowane współpracą z kancelarią w ramach praktyk lub stażu, spełniające poniżej wymienione kryteria, prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na adres:

@pokaż email @rekrutacja.laszczuk.pl

Uprzejmie informujemy, że nawiążemy kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Praktykant – wymagania:

  • IV lub V rok studiów prawniczych
  • bardzo dobre wyniki w nauce
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawniczej
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność

AKTUALNE OGŁOSZENIA:

Prawnik: prawo pracy

W związku z dynamicznym rozwojem praktyki prawa pracy kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy poszukuje prawnika na stanowisko associate do zespołu prawa pracy.

Wymagania:

  • uprawnienia adwokata lub radcy prawnego albo status aplikanta
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w doradztwie zakresu prawa pracy (dodatkowym atutem będzie doświadczenie związane z wdrażaniem PPE lub zatrudnieniem cudzoziemców)

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej kancelarii
  • budowanie doświadczenia w doradztwie z zakresu prawa pracy
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, realizowanych na rzecz polskich i międzynarodowych klientów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków:

  • doradzanie klientom w zakresie prawa pracy: przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy, analiza obowiązujących u pracodawców wewnętrznych przepisów prawa pracy, przeprowadzanie zwolnień grupowych i indywidualnych, obsługa prawna związana z zatrudnianiem cudzoziemców, a także doradztwo w zakresie sporów z pracownikami.

Osoby zainteresowane ofertą pracy w kancelarii prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na adres: rekrutacja@laszczuk.pl. Prosimy o wpisanie słowa Rekrutacja w temacie wiadomości.

Pracownik recepcji

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • minimum dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość obsługi komputera (m.in. pakietu Microsoft Office), urządzeń biurowych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • doskonałe umiejętności interpersonalne oraz wysoki poziom kultury osobistej
  • komunikatywność, otwartość i chęć pomocy
  • bardzo dobra umiejętność formatowania i edytowania dokumentów oraz umiejętność bezwzrokowego pisania będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej kancelarii, w godzinach 9:00 – 17:00
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę

  • dbałość o dobry wizerunek firmy oraz sprawne i właściwe funkcjonowanie recepcji
  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji, obsługa połączeń telefonicznych oraz korespondencji email
  • prowadzenie kalendarza i obsługa spotkań
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • zarządzanie zapasami materiałów biurowych
  • wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych osób zatrudnionych na stanowiskach administracyjnych oraz prawników