Kariera

Jesteśmy przekonani, że sukces kancelarii zależy od naszego zespołu, dlatego inwestujemy w rozwijanie talentów. Wspieramy naszych prawników i pracowników w poszukiwaniu optymalnej ścieżki rozwoju, na której będą mogli z sukcesem wykorzystać wiedzę i kompetencje, budując jednocześnie swoją karierę i nasze doświadczenie.

Cenimy inicjatywę i samodzielność myślenia. W naszej pracy niezbędna jest umiejętność budowania relacji z klientami i współpracownikami, a także umiejętność rzeczowego prezentowania i obrony stanowiska.

Osoby zainteresowane współpracą z kancelarią w ramach praktyk lub stażu, spełniające poniżej wymienione kryteria, prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na adres:

@pokaż email rekrutacja@laszczuk.pl

Uprzejmie informujemy, że nawiążemy kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Praktykant – wymagania:

  • IV lub V rok studiów prawniczych
  • bardzo dobre wyniki w nauce
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawniczej
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność

– Ogłoszenia –

Poszukujemy: prawnik na stanowisko associate do działu prawa podatkowego

Wymagania:

  • wymagane co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy z prawem podatkowym
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • otwartość na nowe wyzwania zawodowe
  • kreatywność

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej kancelarii, rekomendowanej w prestiżowych rankingach krajowych i zagranicznych
  • udział w ciekawych projektach, realizowanych na rzecz polskich i międzynarodowych klientów
  • możliwość rozwoju zawodowego pod kierunkiem doświadczonych prawników
  • pracę w partnerskiej atmosferze, w biurze w atrakcyjnej lokalizacji

Zainteresowanych prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na adres: rekrutacja@laszczuk.pl. Prosimy o wpisanie słowa Rekrutacja – aplikant w temacie wiadomości.

Praktykant w redakcji portalu arbitrażowego

Poszukujemy studenta prawa do udziału w pracach redakcji portalu arbitrażowego: http://arbitraz.laszczuk.pl/

Poszukujemy:

  • studenta prawa 1-4 roku,
  • biegle posługującego się językiem polskim,
  • biegle posługującego się językiem angielskim,
  • umiejącego pracować w zespole,
  • otwartego na wyzwania.

Mile widziane zainteresowanie tematyką sądownictwa polubownego (arbitrażu) lub doświadczenie w redakcji gazety lub portalu internetowego.

Oferujemy:

  • płatne praktyki w redakcji portalu działającego przy renomowanej kancelarii prawnej,
  • budowanie doświadczenia prawniczego i redakcyjnego,
  • czynny udział w rozwoju portalu arbitrażowego,
  • przyjazną atmosferę.

Zakres obowiązków:

  • aktualizacja portalu (orzecznictwo, akty prawne, publikacje, bibliografia, linki),
  • wprowadzanie zmian i usprawnień w działaniu portalu,
  • research.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na adres: rekrutacja@laszczuk.pl. Prosimy o wpisanie słowa Rekrutacja w temacie wiadomości.