O nas

Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy jest niezależną polską firmą prawniczą zapewniającą kompleksowe doradztwo prawne we wszystkich kluczowych obszarach działalności biznesowej.

Niemal 35-letnie doświadczenie i odnoszone sukcesy zaowocowały postrzeganiem nas jako jednej z wiodących polskich kancelarii prawnych. Naszą pozycję rynkową od lat potwierdzają prestiżowe rankingi prawnicze, m.in. Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500 czy ranking Rzeczpospolitej, które stawiają nas w jednym rzędzie z międzynarodowymi lub największymi polskimi kancelariami.

Zapewniamy skuteczne, bezpieczne i praktyczne rozwiązania prawne. Wielu spośród naszych klientów współpracuje z nami nieprzerwanie od kilku dekad. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług to wynik profesjonalizmu, przedsiębiorczości, innowacyjności oraz zespołowości. To podstawowe wartości, którymi kierujemy się w pracy na co dzień.

Nasz zespół składa się z 7 partnerów, grupy starszych i młodszych prawników oraz wykwalifikowanego personelu pomocniczego. Na stałe współpracujemy z prawnikami we wszystkich większych miastach Polski.

Praktycznie od początku naszej działalności współpracujemy z zagranicznymi kancelariami prawnymi, zwłaszcza z krajów UE, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Od wielu lat jesteśmy także członkami międzynarodowych organizacji prawniczych. Kontakty międzynarodowe poszerzają nasze know-how i pozwalają na spojrzenie na wiele spraw z szerszej perspektywy, co jest doceniane przez naszych klientów.