O nas

Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy jest niezależną polską firmą prawniczą zapewniającą kompleksowe doradztwo prawne we wszystkich kluczowych obszarach działalności biznesowej.

35-letnie doświadczenie i odnoszone sukcesy zaowocowały postrzeganiem nas jako jednej z wiodących polskich kancelarii prawnych. Naszą pozycję rynkową od lat potwierdzają prestiżowe rankingi prawnicze, m.in. Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500 czy ranking Rzeczpospolitej, które stawiają nas w jednym rzędzie z międzynarodowymi lub największymi polskimi kancelariami. W ostatnich latach plasują nas wśród liderów w obszarze rozwiązywania sporów, arbitrażu, white-collar crime czy prawa pracy.

Zapewniamy skuteczne, bezpieczne i praktyczne rozwiązania prawne. Wysoka jakość świadczonych usług to wynik profesjonalizmu, przedsiębiorczości, innowacyjności oraz zespołowości. To podstawowe wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy dla klientów – z dumą podkreślając, że dla wielu z nich pracujemy nieprzerwanie od kilku dekad.

Nasz zespół składa się z 7 partnerów, grupy starszych i młodszych prawników oraz wykwalifikowanego zespołu wspierającego. Na stałe współpracujemy z prawnikami we wszystkich większych miastach Polski.

Od początku naszej działalności współpracujemy z zagranicznymi kancelariami prawnymi, zwłaszcza z krajów UE, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Od wielu lat jesteśmy także członkami międzynarodowych organizacji prawniczych. Kontakty międzynarodowe poszerzają nasze know-how i pozwalają na spojrzenie na wiele spraw z szerszej perspektywy, co jest doceniane przez naszych klientów.