O nas

Jesteśmy niezależną, polską firmą prawniczą, która świadczy usługi na rzecz polskich i międzynarodowych klientów już od 1989 r. Nasza kancelaria jest wielokrotnie rekomendowana w prestiżowych międzynarodowych rankingach jak Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500 i Best Lawyers in Poland®. Regularnie gościmy w rankingu kancelarii prawnych dziennika Rzeczpospolita. Ponad 30-letnie doświadczenie i odnoszone sukcesy zaowocowały postrzeganiem nas jako jednej z wiodących kancelarii prawniczych w Polsce.

Praktycznie od początku naszej działalności współpracujemy z zagranicznymi kancelariami prawnymi, zwłaszcza z krajów UE, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Od wielu lat jesteśmy także członkami międzynarodowych organizacji prawniczych.

Kontakty międzynarodowe poszerzają nasze know-how i pozwalają na spojrzenie na wiele spraw z szerszej perspektywy, co jest doceniane przez naszych klientów.

Nasz zespół składa się z 7 partnerów, grupy starszych i młodszych prawników oraz wykwalifikowanego personelu pomocniczego. Ponadto na stałe współpracujemy z prawnikami we wszystkich większych miastach Polski.

Wielu spośród naszych klientów współpracuje z nami nieprzerwanie od lat, często niemalże od początku naszej działalności. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług to wynik profesjonalizmu, przedsiębiorczości, innowacyjności oraz zespołowości. To podstawowe wartości, którymi kierujemy się w pracy na co dzień.

Zapewniamy skuteczne, bezpieczne i praktyczne rozwiązania prawne. Naszym nadrzędnym celem jest zawsze najlepiej rozumiany interes klienta.