Prawnik do zespołu Prawa Podatkowego (associate)

Opublikowano: 13 stycznia 2023

Dołącz do nas, jeśli dzielisz naszą pasję do prawa, szukasz ambitnych projektów oraz cenisz sobie przyjazną, partnerską atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie opinii podatkowych
  • bieżące wsparcie klientów i innych zespołów Kancelarii
  • kompleksowe wsparcie w postępowaniach podatkowych i sądowo-administracyjnych
  • ciągłe doskonalenie się oraz wdrażanie praktycznych rozwiązań dla naszych Klientów

Wymagania:

  • ukończonych studiów prawniczych
  • co najmniej dwuletniego doświadczenia zawodowego w zakresie prawa podatkowego (dodatkowe doświadczenie w innych dziedzinach prawa mile widziane)
  • biegłej znajomości jęz. angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej kancelarii
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • budowanie doświadczenia w doradztwie z zakresu prawa podatkowego
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, realizowanych na rzecz międzynarodowych i polskich klientów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy hybrydowej
  • prywatną opiekę medyczną

Aplikuj na stanowisko Prawnik do zespołu Prawa Podatkowego (associate):

"*" oznacza pola wymagane

Hidden
Dane kandydata*
Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 10 MB, Maks. pliki: 1.
      Zgoda*
      Zgoda
      To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.